Oferujemy kompleksowe ubezpieczenia pojazdów w zakresie:
 • OC (Odpowiedzialność Cywilna) - ubezpieczenie obowiązkowe dla wszystkich posiadaczy pojazdów zarejestrowanych w Polsce.

  PAMIĘTAJ:
  Przy wyborze ubezpieczenia OC zawsze kieruj się ceną - zakres ochrony ubezpieczenia jest taki w każdym Towarzystwie Ubezpieczeniowym. Wypracowane zniżki za bezszkodową jazdę zawsze są honorowane przy zmianie Towarzystwa Ubezpieczeń.
 • AC (Auto-Casco) - ubezpieczenie dobrowolne pojazdu od uszkodzeń i zniszczeń

  PAMIĘTAJ:
  Jeśli zawarłeś ubezpieczenie AC i składkę opłacasz w ratach: Nieopłacenie raty w terminie nie spowoduje rozwiązania umowy ubezpieczeniowej dopóki Towarzystwo nie wezwie do zapłaty zaległej raty a ty nie dokonasz wpłaty.
 • NNW (Następstwa Nieszczęśliwych Wypadków dla Kierowcy i dla Pasażerów) - ubezpieczenie dobrowolne
 • ASS (Assistance) - ubezpieczenie dobrowolne, które zapewnia Ci natychmiastową pomoc: informacyjną, serwisową, pojazd zastępczy, medyczną, prawną oraz zakwaterowanie.

  PAMIĘTAJ:
  Ubezpieczenie kosztuje niewiele a w razie awarii, wypadku lub kradzieży Twojego pojazdu w kraju i za granicą nie jesteś pozostawiony sam sobie.
 • ZK (Zielona Karta) - jest to ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej posiadaczy pojazdów mechanicznych w ruchu za granicą.

  PAMIĘTAJ:
  Po wejściu Polski do Unii Europejskiej nie Musisz posiadać certyfikatu Zielonej Karty. Posiadanie certyfikatu ZK jest konieczne w państwach nie należących do Unii Europejskiej oraz należących do krajów niezrzeszonych w systemie ZK, taki certyfikat otrzymasz bezpłatnie przy zawieraniu ubezpieczenia OC obowiązkowego lub w trakcie jego trwania.

Wszystko co powinienneś wiedzieć na temat ubezpieczeń znajdziesz na: www.ufg.pl

UBEZPIECZENIA KOMUNIKACYJNE - TO NASZA SPECJALNOŚĆ!!!

kontakt

Mieszka I 81 Szczecin
(parking Jysk)

tel: +48 91 482 01 50
kom: 608 70 50 90

e-mail: ubezpieczenia@amber.szczecin.pl
Skype: amber.ubezpieczenia.kredyty

godziny otwarcia:
pn-pt: 9.30-17.00
sobota: 10.00-13.00